Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Wałdowo – oferty sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy Wałdowo

Wałdowo,kujawsko-pomorskie

30 000 zł2 432,92 m² 12,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Potrzebujesz nowej, przemyślanej i wyjątkowej przestrzeni dla swojego biznesu? Dobrze się składa. Mamy do zaprezentowania coś totalnie w Twoim guście! Z ogromną przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wałdowo

Wałdowo,kujawsko-pomorskie

52 000 zł2 600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż nowa hala produkcyjno-magazynowo-handlowa Hala położona jest w bliskim sąsiedztwie trasy S5 bydgoszcz/świecie w gminie Pruszcz na działce o powierzchni 12 385 m2. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Więcbork

Więcbork(Wałdowo + 19 km)

650 000 zł596,79 m² 1 089,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:276 m²

Kamienica przy głównej ulicy w Więcborku Charakterystyka: budynek mieszczący pomieszczenia mieszkalne, usługowe (cukiernia) oraz produkcyjne z zapleczem magazynowym. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany, ul. Polna

Świecie(Wałdowo + 18 km)

1 189 000 zł270 m² 4 403,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:663 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - nowoczesny obiekt medyczny na sprzedaż! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować Państwu doskonale przystosowaną nieruchomość, idealną pod.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Niemcz

Niemcz(Wałdowo + 20 km)

7 976 zł459 m² 17,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Do wynajęcia hale pod działalność nieuciążliwą Hala murowana- ocieplona 142 m2 - ogrzewana olejem opałowym - nagrzewnica powietrza. - posadzka betonowa - wysokość hali 3,4m2 - brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Minikowo

Minikowo(Wałdowo + 17 km)

175 550 zł3 511 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę zabudowaną (budynek gospodarczy i stodoła) w miejscowości Lubiewo Borach Tucholskich o powierzchni 3511 m 2 Na terenie działki znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Trzebielino

Trzebielino(Wałdowo + 17 km)

3 040 zł160 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Delta oferuje do wynajmu kompleks trzech budynków magazynowo - produkcyjnych, zlokalizowany w miejscowości Trzebielino, w środkowo - zachodniej części województwa.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Rolna

Giedajty(Wałdowo + 25 km)

1 590 000 zł469,75 m² 3 384,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 879 m²

Obiekt O funkcji handlowo - usługowej Z częścią biurową** sala sprzedaży 165,81 m2 ** 6 pokoi oraz dwie łazienki ** duża działka O powierzchni 1879 m2!** przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Mrongowiusza

Olsztynek(Wałdowo + 25 km)

3 100 000 zł2 270 m² 1 365,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 191 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt o powierzchni użytkowej 2270 m2 - pomieszczenia produkcyjne, socjalne, biurowe i mieszkalne. Zakład przystosowany jest do obróbki metalu - skrawanie, spawanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Szkolna

Sępólno Krajeńskie(Wałdowo + 11 km)

580 000 zł1 021 m² 568,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 163 m²

Sępólno Krajeńskie, budynki biurowo-magazynowe, 1021 m2, sprzedam, 580 000 zł, netto. Biura z zapleczem magazynowym w dobrej lokalizacji. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Dworcowa

Dąbrowa Chełmińska(Wałdowo + 18 km)

1 287 zł143 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn ekspedycji przy budynku byłego dworca Dąbrowa Chełmińska położony przy czynnej linii kolejowej Nr 209 Kowalewo Pom Bydgoszcz Wschód na działce Nr 346/1 obr. Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Niewieścin

Niewieścin(Wałdowo + 4 km)

680 000 zł523 m² 1 300,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:21 300 m²

Na sprzedaż nieruchomość o pow.2,1302ha, z budynkiem murowanym o pow. 523m2 oraz halą blaszaną o pow.442m2. Budynek po dawnej gorzelni wymaga kapitalnego remontu. Zlokalizowana.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij